Шурупокрут-дриль акумуляторний Ryobi RDD18-1C20S ONE+ 18В (код товару: 5133005519) це надійний універсальний інструмент для широкого спектру монтажних, сервісних та будівельних завдань. Модель входить до лінійки Ryobi ONE+ 18В, що забезпечує сумісність із більш ніж 200 інструментами та пристроями цієї акумуляторної платформи. Шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi RDD18-1C20S ONE+ 18В відмінно підійде для свердління в дереві, металі, пластику, а також для закручування шурупів. Швидкозатискний патрон для свердлів діаметром 13 мм дозволяє використовувати широкий спектр приладдя.
Особливості:
  • Свердлить до 220 отворів розміром 13x50 мм у дереві або до 600 вкручених гвинтів 4x32 мм за допомогою одного акумулятора ємністю 2.0 А·год (акумулятор входить до комплекту)
  • Акумулятори сумісні з інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+
Комплектація:
  • Зарядний пристрій
  • Акумулятор /(Ryobi ONE+ 18В 2А·год)
  • Сумка
  • Шуруповерт-дриль /(Ryobi RDD18-1C20S ONE+ 18В)
  • Ємність акумулятора, А/г
    2 Аг
  • Вид акумулятора
    Слайдер
  • Виробник
    Ryobi
  • Гарантія
    24 місяців
  • Додаткові функції
    Блокування шпинделя
  • Зберігання
    Тканинна сумка
  • Кількість акумуляторів
    1
  • Кількість швидкостей, 1-4
    2
  • Категорія товару
    Шуруповерти акумуляторні
  • Клас
    Побутовий
  • Країна бренду
    Японія
  • Максимальні обороти, об/хв
    1750 об/хв
  • Максимальний діаметр патрона, мм
    13 мм
  • Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
    38 мм
  • Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
    13 мм
  • Максимальний крутний момент, Нм
    52 Нм
  • Напруга акумулятора, В
    18 В