Шурупокрут-дриль ударний акумуляторний Ryobi R18PD3-242S серії ONE+ завдяки ударній функції відмінно підійде для свердління в бетоні, цегли, металі та дереві, а також для закручування шурупів. Швидкозатискний патрон 13 мм із фіксатором забезпечує надійну фіксацію оснастки.
Особливості:
  • 2 швидкісний редуктор дозволяє ефективно працювати з різними матеріалами
  • LED підсвічування робочої області для покращення точності роботи
  • Акумулятори, що входять до комплекту, ємністю 2.0 А·год і 4.0 А·год дозволяють використовувати шуруповерт-дриль акумуляторний Ryobi R18PD3-242S без проводів, тому не потрібно турбуватися про кабелі та подовжувачі
  • Акумулятор сумісний із усіма інструментами Ryobi серії ONE+ 18В. Це означає, що можна використовувати ті самі акумулятори для всіх інструментів Ryobi серії ONE+
Комплектація:
  • Акумулятор - 2шт /(4 А·год та 2 А·год)
  • Зарядний пристрій
  • Сумка
  • Двостороння біта
  • Ударний шурупокрут
  • Ємність акумулятора, А/г
    2 Аг
  • Вид акумулятора
    Слайдер
  • Виробник
    Ryobi
  • Гарантія
    24 місяців
  • Додаткові функції
    Блокування шпинделя
  • Зберігання
    Тканинна сумка
  • Кількість акумуляторів
  • Кількість швидкостей, 1-4
  • Категорія товару
    Шуруповерти акумуляторні
  • Клас
    Напівпрофесійний
  • Країна бренду
    Японія
  • Максимальні обороти, об/хв
    1800 об/хв
  • Максимальний діаметр патрона, мм
    13 мм
  • Максимальний діаметр свердління в дереві, мм
    38 мм
  • Максимальний діаметр свердління в сталі, мм
    13 мм
  • Максимальний крутний момент, Нм
    50 Нм
  • Напруга акумулятора, В
    18 В