Продаж

Продаж

Ми продаємо лише перевірене обладнання з гарантією!

Великий вибір товару та якісне обслуговування – далеко не єдині переваги онлайн магазину Electric Gear. Нашою головною особливістю є передпродажна перевірка обладнання із повним тестуванням працездатності. Отримуючи своє замовлення, ви будете на 100% впевнені в ньому!

Крім того, після першого придбання товару в Electric Gear ви автоматично стаєте клієнтом нашого сервісного центру. Цей статус означає, що протягом усього експлуатаційного періоду обладнання ви завжди зможете звернутися до наших фахівців із питанням чи проблемою, пов'язаною з роботою встановлення. Ми гарантовано допоможемо вам у будь-якій ситуації, що склалася!

Все обладнання, представлене на вітринах інтернет-магазину, сертифіковане та реалізується з офіційною заводською гарантією до 5 років.

Гарантія дає можливість:

·          обміняти або повернути товар протягом 14 днів після придбання за умови його працездатності та цілісності, якщо він вам не підійшов з будь-якої причини. Товар, що повертається, повинен бути новим і жодного разу не експлуатованим;

·          провести ремонт обладнання, якщо воно вийшло з ладу з вини виробника. Сервісний центр Electric Gear здійснить ремонт пристрою або обміняє його на новий у рамках гарантійного договору між покупцем і продавцем.

Також ми пропонуємо післягарантійне обслуговування клієнтів, які мають на увазі технічну та сервісну підтримку, надання ряду послуг «під ключ», пов'язаних з налагодженням, налагодженням обладнання, установкою тощо. Наші фахівці допоможуть підтримувати генератор у робочому стані протягом тривалого часу.

Устаткування, яке пройшло передпродажну підготовку у нашому сервісному центрі, може отримати розширену гарантію.

Оплата Приват
Оплата Mastercard
Оплата Maestro
Оплата Liqpay
Оплата Visa
Інтернет магазин Electric Gear © 2020 - 2023